Kontaktujte nás+420 739 201 337

Průmyslové krabice SolidBox IP65

SolidBox - Nová řada plastových elektroinstalačních krabic pro průmyslové použití

Společnost Famatel-CZ přichází na trh s novinkou pro rok 2017.

Jedná se o novou řadu univerzálních elektroinstalačních krabic s řadou výhod, které ocení každý náročný uživatel. Jsou UV odolné, bezhalogenové, se zesílenou konstrukcí, díky které jsou vhodné i pro průmyslové použití. Tělo krabice je vyrobeno z kvalitního světle šedého termoplastu ABS. Neprůhledná víka jsou ze stejného materiálu, průhledná víka z polykarbonátu PC. SolidBoxy jsou dostupné ve dvou variantách krytí, a to v IP65 (verze s hladkými boky) a IP55 (verze se stupňovitými vývodkami). Vyrábí se ve 26 velikostech a celkem 54 variantách provedení.

Nejmenší krabice mají kovové šrouby pro uchycení víka, ostatní mají plastové šrouby. Uvnitř krabic jsou upevňovací otvory pro uchycení nosných lišt nebo montážních desek. Bezesporu největší výhodou SolidBoxů je jejich vynikající poměr mezi cenou a užitnou hodnotou, což jistě ocení každý zákazník.

Také nabízíme řešení na míru!

Vyrábíme také krabice osazené dle přání zákazníka. Pokud potřebujete prázdné krabice s předvrtanými otvory v bocích základny, ve víku, nebo s montážní deskou pro upevnění zařízení na panel, nabízíme služby našeho vlastního CNC laser centra v krátkých dodacích lhůtách.

  • S hladkými boky bez prolisů a s neprůhledným víkem (IP65)

  • S hladkými boky bez prolisů a s průhledným víkem (IP65)

  • Se stupňovitými vývodkami a s neprůhledným víkem (IP55)

Leták v PDF

Přehled sortimentu s kompletní produktovou řadou v PDF