Kontaktujte nás+420 739 201 336

Reference

Armáda České republiky, Pfisterer průmyslová hala v Kadani, Amazon distribuční centrum v Kojetíně, Česká televize - Olympijské studio pro OH 2016 Rio De Janeiro, Festival Colours of Ostrava, Škoda Auto, Vodňanská drůbež Vodňany, Obchodní centrum Chodov, Kovo Staněk, Adfors Saint Gobain Litomyšl, Elektrizace železnic Praha a.s., Pivovar Staropramen, Sahm Gastro Brno, Cíl v.d. Prostějov, Mondi Štětí, Voith Hydro Plzeň, Mubea Prostějov, NORD PARK Horní Počernice, Danubius Health Spa Resort Imperial Mariánské Lázně, Wanzl Hněvotín, EPCOS Šumperk, Rakona Rakovník, PRECHEZA Přerov, FC Viktoria Plzeň, a.s., Třinecké železárny a.s.


Armáda ČR

Použitý materiál Rubber = guma předurčuje skříně pro instalaci do prostředí s nepříznivými vlivy a vysokou pravděpodobností mechanického poškození. Takové rozváděče pak nachází využití např. u armády ČR. Vysoce odolné zásuvkové skříně RubberBox jsou již nedílnou součástí vojenských areálů. 

   

Více o produktech RubberBox se dočtete zde...


Zbrusu nová hala společnosti Sonepar Česká republika

Nové skladovací prostory napájené zásuvkovými skříněmi FAMATEL. Nejen pro nabíjení vysokozdvižných vozíků slouží průmyslové rozváděče ZSF - konkrétně v kompaktní 12-ti modulové skříni 3959 s jistícími prvky EATON. Vyřešili jsme tím potřeby pracovníků pro kompaktní řešení zdrojů energie v nových prostorách skladovací haly Sonepar v Hradci Králové.. 

   

Více informací o použité zásuvkové skříni se dočtete zde...


ŠKO-ENERGO, Mladá Boleslav

Společnost ŠKO-ENERGO, s. r. o. odstartovala unikátní projekt ukládání elektrické energie prostřednictvím elektrokotle. Projekt označovaný v zahraničí jako Power to Heat je prvním v průmyslové energetice v České republice a je další inovací společnosti ŠKO-ENERGO, která se nyní díky němu bude podílet na zajištění stability rozvodné sítě. Vysoce odolné zásuvkové skříně RubberBox jsou již nedílnou součástí celého nového areálu. Více se může dočíst ve firemní publikaci na stránkách sko-energo.cz

 Zdroj obrázků: http://www.skoda-auto.cz/news/2016-11-04-sko-energo-elektrodovy-kotel

Více o produktech RubberBox se dočtete zde...

 


Vybrané realizované zakázky v roce 2024:


Vybrané realizované zakázky v roce 2023:


Vybrané realizované zakázky v roce 2022:

     


Vybrané realizované zakázky v roce 2021:

             


Vybrané realizované zakázky v roce 2020:

  


Vybrané realizované zakázky v roce 2019:

  


Vybrané realizované zakázky v roce 2018:

 


Vybrané realizované zakázky v roce 2017:


Vybrané realizované zakázky v roce 2016:

v991379 rb4758 v991384 v679""